Dešavanja


POPRAVNI ISPITI

JUNSKI  ISPITNI ROK

 školske 2020/2021 godine

III I IV STEPEN

 

DAN

DATUM

I VREME

POLAGANјA ISPITA

PREDMET

RAZRED I ODELjENјE

ČLANOVI KOMISIJE

KABINET

ponedelјak

21.06.2021.

900

Prevoz tereta i putnika

 

T2

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

Jakovlјević Branislava

 

 

16

ponedelјak

21.06.2021.

945

Organizacija rada

M44

M46

Tot Armin

Vasović Dragana

Stanižan Zoran

 

 

 

14

Utorak

22.06.2021.

945

 

Teret u transportu

T2

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

Stojanović Senka

 

 

16

 

 

 

ZAVRŠNI ISPITI

JUNSKI  ISPITNI ROK,

 školske 2020/21 godine

III STEPEN

 

DAN

DATUM

I VREME

POLAGANјA ISPITA

RAZRED I ODELjENјE

PREDMET

ČLANOVI KOMISIJE

 

KABINET

 

pETak

04.06.2021.

800- 900

 

T1

 

Izvlačenje radnih zadataka

Bolјanac Jon

Vila Petar

Vlatković Nebojša

 

 

 

Radionica

 

ponedelјak

07.06.2021.

730- 1430

 

T1

 

 

Praktičan rad

Bolјanac Jon

Vila Petar

Vlatković Nebojša

 

 

 

Radionica

 

UTORAK

08.06.2021.

730- 1430

 

T1

 

 

Praktičan rad

Bolјanac Jon

Vila Petar

Vlatković Nebojša

 

 

 

Radionica

 

sreda

09.06.2021.

730- 1430

 

T1

 

 

Praktičan rad i predaja pisanih radova

Bolјanac Jon

Vila Petar

Vlatković Nebojša

 

 

 

Radionica

 

četvrtaK

10.06.2021.

1140

 

T1

 

 

Usmena odbrana završnog rada

Bolјanac Jon

Vila Petar

Vasović Dragana

Vlatković Nebojša

 

14

 (u školi)

 

 

 

 

 

četvrtaK

03.06.2021.

700- 830

 

T3

Operater MašinskeObrade

 

 

 

Izvlačenje radnih zadataka i izrada tehnološkog postupka u pisanoj formi

strugari i glodači na CNC

 

Petrović Bojan

Tucakov Bojan

Rogić Dušica

 

 

 

 

CNC

 

 

četvrtaK

03.06.2021.

830- 1630

 

T3

Operater MašinskeObrade

 

 

 

 

Praktičan rad

strugari

CNC

 

Petrović Bojan

Nikolovski Aleksandar

eksterni član

Kapetanović Dragan

 

 

 

 

CNC

 

 

četvrtaK

03.06.2021.

830- 1630

 

T3

Operater MašinskeObrade

 

 

 

Praktičan rad

glodači

CNC

 

Petrović Bojan

Tucakov Bojan

eksterni član

Marko Vlatko

 

 

 

 

 

CNC

 

 

PETAK

04.06.2021.

700- 830

 

T3

Operater MašinskeObrade

 

 

Izvlačenje radnih zadataka i izrada tehnološkog postupka u pisanoj formi

strugari i glodači

Nikolovski Aleksandar

Tucakov Bojan

 

 

 

        Radionica

 

 

PETAK

04.06.2021.

900 - 15

 

T3

Operater MašinskeObrade

 

 

 

Praktičan rad

strugari

 

 

Nikolovski Aleksandar

Tucakov Bojan

eksterni član

Kapetanović Dragan

 

 

 

 

UTVA

 

 

 

PETAK

04.06.2021.

900 - 15

 

T3

Operater MašinskeObrade

 

 

 

Praktičan rad

glodači

 

 

Nikolovski Aleksandar

Tucakov Bojan

eksterni član

Marko Vlatko

 

 

 

 

 

UTVA

 

 

 

SREDA

02.06.2021.

700- 830

 

T3

Bravar-Zavarivač

 

 

 

Izvlačenje radnih zadataka i izrada tehnološkog postupka u pisanoj formi

      Grupa 1

 

Timotijević Aleksandra

ŽivanovDragolјub

 Perić Slobodan

 

 

       Radionica

 

 

 

 

SREDA

02.06.2021.

830- 1630

 

T3

Bravar-Zavarivač

 

 

 

 

 

Praktičan rad

 

Grupa 1

Timotijević Aleksandra

ŽivanovDragolјub

 Perić Slobodan

eksterni članovi

Bogdanov Sava

Anđelković Nikola

 

          Radionica

 

    

  

 

ČETVRTak

03.06.2021.

700- 830

 

T3

Bravar-Zavarivač

 

 

 

Izvlačenje radnih zadataka i izrada tehnološkog postupka u pisanoj formi

      Grupa 2

 

Timotijević Aleksandra

ŽivanovDragolјub

 Perić Slobodan

 

 

       Radionica

 

  

 

 

ČETVRTak

03.06.2021.

830- 1630

 

T3

Bravar-Zavarivač

 

 

 

 

Praktičan rad

 

      Grupa 2

 

Timotijević Aleksandra

ŽivanovDragolјub

 Perić Slobodan

eksterni članovi

Bogdanov Sava

Anđelković Nikola

 

       Radionica

 

    

 

 

PETAK

04.06.2021.

700- 830

 

T3

Bravar-Zavarivač

 

 

 

Izvlačenje radnih zadataka i izrada tehnološkog postupka u pisanoj formi

      Grupa 3

 

Timotijević Aleksandra

ŽivanovDragolјub

 Perić Slobodan

 

 

       Radionica

 

 

 

 

PETAK

04.06.2021

830- 1630

 

T3

Bravar-Zavarivač

 

 

 

 

Praktičan rad

 

      Grupa 3

 

Timotijević Aleksandra

ŽivanovDragolјub

 Perić Slobodan

eksterni članovi

Bogdanov Sava

Anđelković Nikola

 

       Radionica

 

 

 

SREDA

02.06.2021.

700

 

T2

Vozač motornih vozila

 

Izrada zadatka A

Upravlјanje teretnim vozilom

Grupa 1

ŽivanovDragolјub

Paunović Mihailo

Đurišić Nikola

 

Radionica

 

 

ČETVRTak

03.06.2021.

700

 

T2

Vozač motornih vozila

 

 

Izrada zadatka A

Upravlјanje teretnim vozilom

Grupa 2

ŽivanovDragolјub

Paunović Mihailo

Đurišić Nikola

 

Radionica

 

 

PETAK 04.06.2021.

700

 

T2

Vozač motornih vozila

 

 

Izrada zadatka A

Upravlјanje teretnim vozilom

Grupa 3

ŽivanovDragolјub

Paunović Mihailo

Đurišić Nikola

 

Radionica

 

 

ČETVRTak

03.06.2021.

 1200

 

T2

Vozač motornih vozila

 

 

Izrada zadatka B

Priprema vozila Vođenje dokumentacije Kontrola tereta Bezbednost i zdravlјe na radu

Grupa 1

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

eksterni član

Stojčev Igor

 

 

Radionica

 

 

PETAK 04.06.2021.

1200

 

T2

Vozač motornih vozila

 

 

Izrada zadatka B

Priprema vozila Vođenje dokumentacije Kontrola tereta Bezbednost i zdravlјe na radu

Grupa 2

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

eksterni član

Stojčev Igor

 

 

Radionica

 

 

ponedelјak

07.06.2021.

700

 

T2

Vozač motornih vozila

 

 

Izrada zadatka B

Priprema vozila Vođenje dokumentacije Kontrola tereta Bezbednost i zdravlјe na radu

Grupa 3

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

eksterni član

Stojčev Igor

 

 

      Radionica

              

 

RAZREDNI ISPITI

JUNSKI  ISPITNI ROK

 školske 2020/2021 godine

III I IV STEPEN

 

DAN

DATUM

I VREME

POLAGANјA ISPITA

PREDMET

RAZRED I ODELjENјE

ČLANOVI KOMISIJE

KABINET

ponedelјak

07.06.2021.

945

Organizacija  rada

 

M41 M43

M44

M46

Tot Armin

Đorđević Bilјana

Opačić Marko

 

 

3

utorak

08.06.2021.

1330

 

Programiranje za kompjuterski upravlјanje mašine

 

M41

 

Sekulić Svetislav

Popov Vladimir

Opačić Marko

 

 

CNC

sreda

09.06.2021.

900

 

projektovanje tehnoloških sistema

 

M41

 

Sekulić Svetislav

Popov Vladimir

Opačić Marko

 

CNC

ponedelјak

07.06.2021.

1255

 

Garaše,servisi i parkirališta

 

S42

 

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

Jaćimović Nataša

 

 

16

 

 

utorak

08.06.2021.

900

 

Špedicija

 

S42

 

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

Jaćimović Nataša

 

 

16

ponedelјak

07.06.2021.

1415

 

Engleski jezik-pismeni

 

M43

 

Zeng Larisa

 

 

13

utorak

08.06.2021.

1255

 

Engleski jezik-usmeni

M43

 

Zeng Larisa

Blagojević Bojana

Milojkov Branislav

 

17

utorak

08.06.2021.

1140

 

Fizičko vaspitanje

M43

M46

 

Stojnić Dragana

Vlatković Nebojša

Đorđević Bilјana

 

sala za

fizičko

sreda

09.06.2021.

1415

 

 

 

Matematika-pismeni

M43

M46

 

 

 

Jaćimović Nataša

 

 

3

sreda

09.06.2021.

1020

 

 

Automatizacija i robotika

M43

 

Dojčinović Nenad

Crevar Aleksić Jovana

Milojkov Branislav

 

 

9

četvrtak

10.06.2021.

1140

Matematika-usmeni

M43

M46

 

 

Jaćimović Nataša

Radojević Radmila

Milojkov Branislav

 

 

3

četvrtak

10.06.2021.

1055

Konstruisanje

M43

 

Vukičević Sava

Jeremić Slavica

Milojkov Branislav

 

 

 

R4

ponedelјak

07.06.2021.

1055

 

 

Eksploatacija i održavanje motornih vozila

 

M46

Tršek Slobodan

Đorđević Bilјana

Savičić Snežana

 

 

3

utorak

08.06.2021.

1255

 

Elementi autometizacije motornih vozila

 

M46

Jeremić Slavica

Đorđević Bilјana

Milinović Aleksandar

 

 

3

 

sreda

09.06.2021.

1215

 

 

 

 

 

Motorna vozila

M46

Vasović Dragana

Đorđević Bilјana

Tršek Slobodan

 

 

13

četvrtak

10.06.2021.

800

Praktična nastava

M46

Perić Slobodan

Bolјanac Jon

Timotijević Aleksandra

 

Radionica

 

 

 

MATURSKI ISPITI

JUNSKI  ISPITNI ROK,

 školske 2020/21 godine

IV STEPEN

 

DAN

DATUM

I VREME

POLAGANјA ISPITA

RAZRED I ODELjENјE

PREDMET

ČLANOVI KOMISIJE

 

KABINET

petak

11.06.2021.

900

 

m41

prva grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Opačić Marko– dežurni nastavnik

 

 

14

petak

11.06.2021.

900

m41

druga  grupa

Srpski jezik i književnost - pismeni

Jakovlјević Branislava– dežurni nastavnik

 

 

16

petak

11.06.2021.

900

 

S42

prva grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Jaćimović Nataša – dežurni nastavnik

 

 

17

petak

11.06.2021.

900

S42

druga grupa

Srpski jezik i književnost - pismeni

Šelmić Ljilјana

– dežurni nastavnik

 

medijateka

petak

11.06.2021.

900

S42

treća grupa

Srpski jezik i književnost - pismeni

Jovanov Predrag

 – dežurni nastavnik

 

 

18

 

petak

11.06.2021.

900

 

m43

prva grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Milojkov Branislav

 – dežurni nastavnik

 

 

3

petak

11.06.2021.

900

m43

druga grupa

Srpski jezik i književnost - pismeni

Stojnić Dragana

 – dežurni nastavnik

 

 

4

petak

11.06.2021.

900

 

m44

prva grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Šamanc Anita

- dežurni nastavnik

 

 

23

petak

11.06.2021.

900

m44

druga grupa

Srpski jezik i književnost - pismeni

Jovanović Jasna

- dežurni nastavnik

 

 

25

petak

11.06.2021.

900

 

m45

prva grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Vasić Gordana

 – dežurni nastavnik

 

 

6

 

 

petak

11.06.2021.

900

m45

druga grupa

Srpski jezik i književnost - pismeni

Savić Nenad

 – dežurni nastavnik

 

 

7

petak

11.06.2021.

900

 

m46

prva grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Đorđević Bilјana –dežurni nastavnik

 

 

10

 

 

 

petak

11.06.2021.

900

m46

druga grupa

Srpski jezik i književnost - pismeni

Vlatković Nebojša

–dežurni nastavnik

 

 

19

petak

11.06.2020.

1200

 i

ponedelјak

14.06.2020.

900

m41

S42

m43

m44

m45

m46

Srpski jezik i književnost

 

Komisija za pregled radova:

Stanižan Zoran

Stanojevski Lidija

Stojanović Senka

 

ponedelјak

14.06.2021.

1020

m41

prva grupa

Izborni predmet

Automatizacija proizvodnje i fleksibilni proizvodni sistemi

 

Crevar Aleksić Jovana

Popov Vladimir

Opačić Marko

-odelјenjski starešina

 

 

 

14

ponedelјak

14.06.2021.

1140

m41

druga grupa

 

Izborni predmet

Automatizacija proizvodnje i fleksibilni proizvodni sistemi

 

Crevar Aleksić Jovana

Popov Vladimir

Opačić Marko

-odelјenjski starešina

 

 

 

14

utorak

15.06.2021.

1255

 

m41

prva grupa

 

 

Praktičan rad Projektovanje tehnoloških sistema

Sekulić Svetislav

Popov Vladimir

Opačić Marko

-odelјenjski starešina

 

 

 

 

 

CNC

utorak

15.06.2021.

1415

 

m41

druga grupa

 

Praktičan rad Projektovanje tehnoloških sistema

Sekulić Svetislav

Popov Vladimir

Opačić Marko

-odelјenjski starešina

 

 

 

CNC

sreda

09.06.2021.

1020

S42

prva grupa

Izborni predmet

- Garaže, servisi i parkirališta

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

Jaćimović Nataša

-odelјenjski starešina

 

 

 

16

 

 

sreda

09.06.2021.

1140

S42

druga  grupa

Izborni predmet

- Garaže, servisi i parkirališta

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

Jaćimović Nataša

-odelјenjski starešina

 

 

 

16

 

 

 

sreda

09.06.2021.

1255

S42

 

Izborni predmeti

-Špedicija

-Ekonomika i organizacija saobraćaja

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

Jaćimović Nataša

-odelјenjski starešina

 

 

16

četvrtak

10.06.2021.

1415

S42

prva grupa

Praktičan rad

-Bezbednost saobraćaja

-Regulisanje saobraćaja

Pejčić Ivana

Ćirković Olinka

Jaćimović Nataša

-odelјenjski starešina

 

 

 

16

četvrtak

10.06.2021.

1500

S42

druga grupa

Praktičan rad

-Bezbednost saobraćaja

-Regulisanje saobraćaja

Pejčić Ivana

Ćirković Olinka

Jaćimović Nataša

-odelјenjski starešina

 

 

 

16

četvrtak

10.06.2021.

1545

 

S42

 

Praktičan rad

-Organizacija prevoza

 

Pejčić Ivana

Ćirković Olinka

Jaćimović Nataša

-odelјenjski starešina

 

 

 

 

16

ponedelјak

14.06.2021.

1130

 

grupa kod profesora Vukičević Save

 

 

m43

prva grupa

 

Praktičan rad

Konstruisanje

 

Vučić Danijela

Vukičević Sava

Milojkov Branislav

- odelјenjski starešina

 

 

 

R4

ponedelјak

14.06.2021.

1300

 

grupa kod profesora Vukičević Save

 

m43

druga  grupa

Praktičan rad

Konstruisanje

 

Vučić Danijela

Vukičević Sava

Milojkov Branislav

- odelјenjski starešina

 

 

R4

 

utorak

15.06.2021.

1140

 

grupa kod prof.

Bučevac N.

 

 

m43

Praktičan rad

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija

 

 

Bučevac Nada

Vukičević Sava

Milojkov Branislav

- odelјenjski starešina

 

 

 

R4

 

sreda

16.06.2021.

1140

 

m43

prva grupa

Izborni predmet

-Ispitivanje mašinskih elemenata i konstrukcija

Rogić Dušica

Crevar Aleksić Jovana

Milojkov Branislav

– odelјenjski starešina

 

 

 

16

sreda

16.06.2021.

1255

 

m43

druga  grupa

Izborni predmet

-Ispitivanje mašinskih elemenata i konstrukcija

Rogić Dušica

Crevar Aleksić Jovana

Milojkov Branislav

– odelјenjski starešina

 

 

 

16

utorak

08.06.2021.

1020

 

m44

prva grupa

Praktičan rad

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija

 

Bučevac Nada

Vukičević Sava

Stanižan Zoran

- odelјenjski starešina

 

 

 

R4

 

 

utorak

08.06.2021.

1140

m44

druga grupa

Praktičan rad

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija

 

Bučevac Nada

Vukičević Sava

Stanižan Zoran

- odelјenjski starešina

 

 

R4

 

četvrtak

10.06.2021.

1140

 

m44

prva grupa

Izborni predmet

Ispitivanje mašinskih elemenata i konstrukcija

 

Rogić Dušica

Jeremić Slavica

Stanižan Zoran

- odelјenjski starešina

 

 

 

 

14

četvrtak

10.06.2021.

1255

m44

druga  grupa

Izborni predmet

Ispitivanje mašinskih elemenata i konstrukcija

 

Rogić Dušica

Jeremić Slavica

Stanižan Zoran

- odelјenjski starešina

 

 

 

 

14

četvrtak

03.06.2021.

900

 

m45

prva grupa

 

 

 

 

 

Praktičan rad

Vučić Danijela

Stražmešterov Želјko

Milenković Nenad

Vasić Gordana

– odelјenjski starešina

eksterni član

 

 

 

 

 

9

četvrtak

03.06.2021.

1230

m45

druga grupa

 

Praktičan rad

Vučić Danijela

Stražmešterov Želјko

Milenković Nenad

Vasić Gordana

– odelјenjski starešina

eksterni član

 

 

 

 

9

petak

04.06.2021.

900

 

m45

prva grupa

 

 

 

 

Praktičan rad

Vučić Danijela

Stražmešterov Želјko

Milenković Nenad

eksterni član

Vasić Gordana– odelјenjski starešina

 

 

 

 

9

 

petak

04.06.2021.

1230

m45

druga grupa

 

Praktičan rad

Vučić Danijela

Stražmešterov Želјko

Milenković Nenad

eksterni član

Vasić Gordana– odelјenjski starešina

 

 

 

 

9

 

četvrtak

10.06.2021.

1000

m45

prva grupa

 

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Vasić Gordana

Pregledači  testova:

Milenković Nenad

Stražmešterov Želјko

Tadić Dragan

 

 

 

 

9

četvrtak

10.06.2021.

1000

m45

druga  grupa

 

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Savić Nenad

Pregledači  testova:

Milenković Nenad

Stražmešterov Želјko

Tadić Dragan

 

 

 

10

ponedelјak

14.06.2021.

900

 

m46

prva grupa

Izborni predmeti

-Motori sa unutrašnjim sagorevanjem

-Eksploatacija i održavanje motornih vozila

- Elementi automatizacije motornih vozila

- Motorna vozila

Vasović Dragana

Tršek Slobodan

Jeremić Slavica

Đorđević Bilјana

 – odelјenjski starešina

 

 

 

 

 

16

ponedelјak

14.06.2021.

1030

 

m46

druga grupa

Izborni predmeti

-Motori sa unutrašnjim sagorevanjem

-Eksploatacija i održavanje motornih vozila

-- Elementi automatizacije motornih vozila

- Motorna vozila

Vasović Dragana

Tršek Slobodan

Jeremić Slavica

Đorđević Bilјana

 – odelјenjski starešina

 

 

 

 

 

 

16

 

 

utorak

15.06.2021.

1020

 

m46

prva grupa

Praktičan rad

-Motorna vozila

-Motori sa unutrašnjim sagorevanjem

-Eksploatacija i održavanje motornih vozila

Vasović Dragana

Tršek Slobodan

Jeremić Slavica

Đorđević Bilјana

 – odelјenjski starešina

 

 

 

14

 

 

utorak

15.06.2021.

1200

 

 

m46

druga grupa

Praktičan rad

-Motorna vozila

-Motori sa unutrašnjim sagorevanjem

-Eksploatacija i održavanje motornih vozila

Vasović Dragana

Tršek Slobodan

Jeremić Slavica

Đorđević Bilјana

 – odelјenjski starešina

 

 

 

14

 

 

 

Poslednje vesti

POPRAVNI ISPITI JUNSKI  ISPITNI ROK  školske 2020/2021 godine III I IV STEPEN   DAN DATUM I VREME POLAGANјA ISPITA PREDMET RAZRED I ODELjENјE ČLANOVI KOMISIJE ...

  Objavljen je raspored ispita za vanredne učenike, u junskom ispitnom roku. Možete ga pogledati na oglasnoj tabli škole ili u sekciji vanredni učenici našeg sajta....

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja svake godine usvaja kalendar takmičenja za učenike osnovnih i srednjih škola koji se odlikuje raznovrsnošću i zastupljenošću naučnih, umetni...

ZAVRŠNI ISPITI JUNSKI  ISPITNI ROK,  školske 2020/21 godine III STEPEN   DAN DATUM I VREME POLAGANјA ISPITA RAZRED I ODELjENјE PREDMET ČLANOVI KOMISIJE   ...

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo