Dešavanja


AVGUSTOVSKI ISPITNI ROK,

 školske 2017/18. godine

III, IV I V STEPEN

 

 

ДАН

ДАТУМ

И ВРЕМЕ

ПОЛАГАЊА ИСПИТА

ПРЕДМЕТ

ЧЛАНОВИ КОМИСИЈЕ

Кабинет

уторак

21.08.2018.

800

Практична настава – машински техничар моторних возила

Перић Слободан

Миленковић Љубиша

Бољанац Јон

Радионица

уторак

21.08.2018.

800

Практична настава – бравар-заваривач

( металне конструкције и процесна опрема  )

Перић Слободан

Живанов Драгољуб

Миленковић Љубиша

 

Радионица

уторак

21.08.2018.

800

Практична настава – техничар друмског саобраћаја

 

Пауновић Предраг

Ђуришић Никола

Живанов Драгољуб

Радионица

среда

22.08.2018.

800

Српски језик и књижевност-писмени

Станижан Зоран

22

среда

22.08.2018.

800

Енглески језик-писмени

Зенг Лариса

19

среда

22.08.2018.

1000

Филозофија

Социологија

Организација производње

Новаковић Душан

Бека Емилијан

Форкапић Драган

14

среда

22.08.2018.

1100

Грађанско васпитање

Географија

Екологија и заштита животне средине

Верска настава

 

Спасовски Светлана

Влаовић Светлана

Милојков Бранислав

Савић Ненад

 

28

среда

22.08.2018.

1200

- Историја

-Физика

 

 

Опачић Марко

Милиновић Александар

Илић Јелена

6

четвртак

23.08.2018.

800

Српски језик и књижевност - усмени

Станижан Зоран

Новаков Гордана

Цвјетићанин Видосава

23

четвртак

23.08.2018.

800

Енглески језик-усмени

Зенг Лариса

Цвјетићанин Видосава

Новаков Гордана

23

четвртак

23.08.2018.

800

Гараже, сервиси и паркиралишта

Организација превоза

Шпедиција

Економика и организација саобраћаја

Ћирковић Олинка

Пејчић Ивана

Пауновић Предраг

16

четвртак

23.08.2018.

900

Механика

Технологија металних конструкција и процесне производње

Израда и монтажа металних конструкција

Машински елементи

Мерење и контролисање

Цревар Адам

Цветковић Слободанка

Ђорђевић Биљана

3

четвртак

23.08.2018.

1000

Математика-писмени

Радојевић Радмила

25

петак

24.08.2018.

800

Математика-усмени

Радојевић Радмила

Ђоковић Мирослава

Јаћимовић Наташа

25

петак

24.08.2018.

900

Компјутерска графика

Хидрауличне, пнеуматске и електричне компоненте

Хидраулика и пнеуматика

Моделирање машинских елемената и конструкција

 

Радмановић Синиша

Дојчиновић Ненад

Бучевац Нада

Р4

 

 

 

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo