Dešavanja


MATURSKI ISPITI

AVGUSTOVSKI  ISPITNI  ROK,

 školske 2018/19

IV STEPEN

 

 

DAN

DATUM

I VREME

POLAGANјA ISPITA

RAZRED I ODELjENјE

PREDMET

ČLANOVI KOMISIJE

 

KABINET

ponedelјak

26.08.2019.

900

 

S42

M43

M45

M46

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Đurišić Nikola – dežurni nastavnik

 

 

 

 

22

ponedelјak 26.08.2019.

S42

m43

m45

m46

Srpski jezik i književnost

 

Komisija za pregled radova:

Novakov Gordana

Stanižan Zoran

Stanojevski Lidija

 

SREDA

28.08.2019.

900

 

m41

 

Praktičan rad- projektovanje tehnoloških sistema

Stojanović Nada

Sekulić Svetislav

Popov Vladimir-odelјenjski starešina

 

 

CNC

utorak

27.08.2019.

900

 

 

S42

Izborni predmet-osnovi puteva i ulica

 

Ćirković Olinka

Pejčić Ivana

Paunović Predrag

Đurišić Nikola-odelјenjski starešina

 

 

 

16

 

 

 

sredA

28.08.2019.

900

 

S42

Praktičan rad –

bezbednost saobraćaja

 

Paunović Predrag

Pejčić Ivana

Ćirković Olinka

Đurišić Nikola – odelјenjski starešina

 

 

 

16

utorak

27.08.2019.

900

 

m43

 

Izborni predmet-

ispitivanje mašinskih elemenata i konstrukcija

Rogić Dušica

Božičković Vladimir

Đoković Miroslava

– odelјenjski starešina

 

 

 

 

R4

SREDA

28.08.2019.

900

 

m43

 

Praktičan rad-

konstruisanje

 

Božičković Vladimir

Vučić Danijela

Đoković Miroslava– odelјenjski starešina

 

 

R4

 

 

 

 

 

 

 

 

( datum i vreme će biti naknadno objavlјeno )

 

m45

 

 

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

Dežurni nastavnici

Zeng Larisa

Jaćimović Nataša

Pregledači  testova:

Milenković Nenad

Stražmešterov Želјko

Crevar Adam

 

 

 

 

 

 

7

utorak

27.08.2019.

900

 

m45

 

 

 

 

Praktičan rad

Stražmešterov Želјko

Milenković Nenad

Vučić Danijela– odelјenjski starešina

eksterni član

 

 

 

9

 

SREDA

28.08.2019.

900

 

m45

 

 

 

Praktičan rad

Stražmešterov Želјko

Milenković Nenad

Vučić Danijela– odelјenjski starešina

eksterni član

 

 

 

 

9

SREDA

28.08.2019.

900

 

m46

Izborni predmeti-

elementi automatizacije motornih vozila

 

Jeremić Slavica

Vasović Dragana

Tršek Slobodan

Blagojević Bojana – odelјenjski starešina

 

 

1

četvrtak

29.08.2019.

900

 

m46

Praktičan rad -

eksploatacija i održavanje motornih vozila

Jeremić Slavica

Tršek Slobodan

Vasović Dragana

Blagojević Bojana – odelјenjski starešina

 

 

 

1

 

 

 

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo