Dešavanja


Mašinskoj školi „Pančevo“ je od strane Sportskog saveza grada Pančeva dodeljeno priznanje kao najboljoj srednjoj školi u oblasti sporta za 2023. godinu. U ime škole ovo priznanje je primio profesor fizičkog vaspitanja Nebojša Vlatković.

Profesori i učenici naše škole na čelu sa direktorom učestvuju u svim aktivnostima Saveza i svojim radom doprinose razvoju školskog sporta na teritoriji grada. Osim toga predstavlјaju našu opštinu na višim nivoima takmičenja u različitim sportovima. Najzaslužniji za ovu nagradu su naravno naši učenici i njihovi profesori fizičkog: Nebojša Vlatković, Daniel Milutinović i Predrag Jovanov.

Pogledajte prilog koji je tim povodom snimila TV Pančevo, gde je gostovao direktor škole Nenad Dojčinović.

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo