Dešavanja


 POPRAVNI ISPITI

 AVGUSTOVKI ISPITNI ROK,

  školske 2018/19 godine

 III i IV STEPEN

 

DAN

DATUM

I VREME

POLAGANјA ISPITA

RAZRED I ODELjENјE

PREDMET

ČLANOVI KOMISIJE

 

KABINET

ponedelјak

19.08.2019.

1100

 

P1

M13

 

 

Tehničko crtanje – P1

Tehnička fizika – P1

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom – M13

Putić Vladimir

Milovanović Mila

Vuković Dejana

Vasović Dragana

 

 

 

1

ponedelјak

19.08.2019.

1100

 

 

D2

D3

 

 

Fizičko vaspitanje

Vlatković Nebojša

Halas Žužana

Nikolovski Aleksandar

 

     

Sala za fizičko

utorak

20.08.2019.

900

D3

M21

S22

M23

M24

M26

M44

 

Srpski jezik i književnost-pismeni

Stanižan Zoran

Novakov Gordana

 

 

 

23

utorak

20.08.2019.

1000

D1

Poznavanјe  saobraćajnih pravila i propisa – teorijski deo (test)

Živanov Dragolјub

Đurišić Nikola

Živanov Dejan

Radionica

utorak

20.08.2019.

1100

S22

Poznavanјe  saobraćajnih pravila i propisa – teorijski deo (test)

Živanov Dragolјub

Đurišić Nikola

Živanov Dejan

Radionica

sreda

21.08.2019.

900

 

P2

D2

S22

 

 

Motorna vozila-P2

Regulisanje saobraćaja-D2

Motori i motorna vozila-S22

Paunović Predrag

Pejčić Ivana

Jaćimović Nataša

 

 

 

1

 

sreda

21.08.2019.

900

 

D3

M21

S22

M23

M24

M26

Srpski jezik i književnost-usmeni

Stanižan Zoran

Čančarević Dejan

Opačić Marko

 

 

 

 

22

sreda

21.08.2019.

1000

 

P3

M13

M14

M16

Mašinski materijali-P3

Hemija- M13, M14,M16

Geografija-M16

 

 

Savičić Snžana

Ilić Jelena

Vlaović Svetlana

 

 

 

4

 

četvrtak

22.08.2019.

900

P2

M11

M13

M14

M16

Fizika

Ilić Jelena

Savičić Snežana

Stanojevski Lidija

 

 

6

 

četvrtak

22.08.2019.

900

D2

Praktična nastava

Đurišić Nikola

Perić Slobodan

Paunović Predrag

 

Radionica

četvrtak

22.08.2019.

900

D3

 

Ekologija i zaštita životne sredine

Milojkov Branislav

Vlaović Svetlana

Nikolovski Aleksandar

 

3

petak

23.08.2019.

900

P1

M13

M14

M15

M16

M23

M24

Mehanika

Jeremić Slavica

Crevar Adam

Milovanović Mila

 

 

 

3

ponedelјak

26.08.2019.

900

P3

M11

S12

M13

M14

M16

S22

M45

Matematika - pismeni

Radusinović Bojan

Radojević radmila

Jaćimović Nataša

 

 

 

25

ponedelјak

26.08.2019.

1100

D2

D3

M21

S22

M24

M26

Tehnička mehanika-D2

Mašinski elementi-D3,M21,S22,M24,M26,M34

Tehnologija obrade-M21

 

 

Stojanović Nada

Crevar Aleksić Jovana

Milovanović Mila

Cvetković Slobodanka

 

 

 

 

3

utorak

27.08.2019.

900

M31

M34

T1

 

Programiranje za kompjuterski upravlјane mašine- M31

Mašinski elementi-M31, T1

 

Stojanović Nada

Cvetković Slobodanka

Milinović Aleksandar

 

 

 

3

utorak

27.08.2019.

900

P2

D2

M26

M31

Saobraćajni sistemi-P2

Motorna vozila-D2

Motori sa unutrašnjim sagorevanjem-M26

Tehnologija za kompjuterski upravlјane mašine-M31

Ćirković Olinka

Paunović Predrag

Vasović Dragana

Crevar Aleksić Jovana

 

 

 

 

16

utorak

27.08.2019.

900

P3

M11

S12

M13

M14

M16

S22

M45

Matematika-usmeni

Radusinović Bojan

Radojević Radmila

Jaćimović Nataša

 

 

 

 

25

četvrtak

29.08.2019.

900

S22

M23

M24

M26

Fizika

Ilić Jelena

Savičić Snežana

Milojkov Branislav

 

6

 

 

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo