Dešavanja


Kalendar obrazovno-vaspitnog rada za školsku 209/2020. godinu, za srednje škole na teritoriji AP Vojvodine

 

Prvo polugodište

 

U periodu od 2. do 6. septembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

U periodu od 9. do 13. septembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

U periodu od 16. do 20. septembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

U periodu od 23. do 27. septembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

U periodu od 31. septembra do 4. oktobra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

U periodu od 7. do 11. oktobra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

U periodu od 14. do 18. oktobra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

U periodu od 21. do 25. oktobra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

U periodu od 28. oktobra do 1. novembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

U periodu od 4. – 8. novembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

U periodu od 12. do 16. novembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

U periodu od 18. – 22. novembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

U periodu od 25. novembra do 29. novembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

U periodu od 2. – 6. decembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

U periodu od 9. do 13. decembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

U periodu od 16. – 20. decembra 2019. godine:

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

Dana 23. decembra 2019. godine (poslednji radni dan u 1. polugodištu):

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

ODELjENјSKE STAREŠINE ZA ŠKOLSKU

 

2019/2020 GODINU

 

 

 

razred i odelјenje

obrazovni profil

odelјenjski starešina

I1

automehaničar

Mila Milovanović

I2

vozač motornih vozila

Žužana Halas

I3

operater mašinske obrade

Momčilo Roksić

I4

bravar-zavarivač

Aleksandra Timotijević

M11

tehničar za komjutersko upravlјanje

( CNC ) mašina

Nada Stojanović

S12

tehničar drumskog saobraćaja

Nikola Đurišić

M13

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Nada Bučevac

M14

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Snežana Savičić

M15

tehničar mehatronike

Danijela Vučić

M16

mašinski tehničar motornih vozila

Bojana Blagojević

M17

tehničar mehatronike

Bojan Radusinović

II 1

automehaničar

Nebojša Vlatković

II 2

vozač motornih vozila

Ivana Pejčić

II 3

operater mašinske obrade/

 bravar-zavarivač

Dušica Rogić

M21

tehničar za komjutersko upravlјanje

( CNC ) mašina

Radmila Radojević

S22

tehničar drumskog saobraćaja

Svetlana Vlaović

M23

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Larisa Zeng

M24

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Jovana Crevar Aleksić

M25

tehničar mehatronike

Branislava Jakovlјević

M26

mašinski tehničar motornih vozila

Lidija Stanojevski

III 1

mehaničar motornih vozila

Senka Stojanović

III 2

vozač motornih vozila

Predrag Paunović

III 3

operater mašinske obrade/

 bravar-zavarivač

Aleksandar Nikolovski

M31

tehničar za kompjutersko upravlјanje

Marko Opačić

S32

tehničar drumskog saobraćaja

Nataša Jaćimović

M33

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Branislav Milojkov

M34

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Zoran Stanižan

M35

tehničar mehatronike

Adam Crevar

M36

mašinski tehničar motornih vozila

Bilјana Đorđević

M41

tehničar za kompjutersko upravlјanje

Aleksandar Milinović

S42

tehničar drumskog saobraćaja

Olinka Ćirković

M43

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Bilјana Erdelјan

M44

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Slavica Jeremić

M45

tehničar mehatronike

Aleksandra Matić

M46

mašinski tehničar motornih vozila

Svetlana Spasovski

 

 

 

 

 Redovna satnica zvonjenja primenjuje se stalno kada je u pitanju redovna nastava, osim u izuzetnim situacijama kada je na snazi skraćena satnica zvonjenja.

 

 

Prepodnevna smena

1. čas

7.10

7.55

2. čas

8.00

8.45

veliki odmor 10'

3. čas

8.55

9.40

4. čas

9.45

10.30

veliki odmor 15'

5. čas

10.45

11.30

6. čas

11.35

12.20

7. čas

12.25

13.10

 

 

 

Poslepodnevna smena

1. čas

13.15

14.00

2. čas

14.05

14.50

veliki odmor 10'

3. čas

15.00

15.45

4. čas

15.50

16.35

veliki odmor 15'

5. čas

16.50

17.35

6. čas

17.40

18.25

7. čas

18.30

19.15

 

 

 

 

Poslednje vesti

Mašinska škola „Pančevo“ je partner i aktivan učesnik u procesu javno-privatnog dijaloga kao i na konferenciji u okviru izrade nove Strategije industrijske politike Republike Srbije za perio...

U saradnji sa Zavodom za transfuziju krvi Novi Sad i Crvenim krstom Pančeva, u sredu 25. septembra, organizovana je akcija dobrovoljnog davanja krvi. Ova akcija ima dugu tradiciju, a održava se dv...

U četvrtak 19. septembra 2019. godine, u terminu od 14h u Mašinskoj školi „Pančevo“, održano je predavanje iz oblasti bezbednosti motociklista u saobraćaju. Predavanju su prisustvovali uč...

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo