U fokusu


Dešavanja


Raspored aktivnosti za učenike osnovnih i srednjih škola na kraju školske 2019/20. godine.

 

НОВИ РАСПОРЕД ЗА ОСНОВЦЕ И СРЕДЊОШКОЛЦЕ

 

Настава на даљину

до 29. маја

ПОПРАВЉАЊЕ  И ЗАКЉУЧИВАЊЕ ОЦЕНА У ОСНОВНИМ И СРЕДЊИМ ШКОЛАМА, ЗАВРШНИ ИСПИТИ И  МАТУРСКИ ИСПИТИ У СРЕДЊИМ ШКОЛАМА

 

Поправљање, закључивање оцена, завршни испити и  матурски испити средњих школа

прва и друга недеља јуна

За осмаке 

од 1. до 5. јуна

За основце петог, шестог и седмог разреда

од 8. до 15. јуна

За ученике првог, другог и трећег разреда средњих школа   

трећа недеља јуна

ПРЕДУПИСНИ И КАЛЕНДАР УПИСА

 

Осмаци долазе у школе

1. јуна

Симулација мале матуре у ОШ 

2. јуна

Припрема осмака за главни завршни испит

од 3. до 15. јуна

Пријемни испити за упис у специјализоване средње школе и одељења   

од 7. до 14. јуна

Коначни резултати пријемних

до 17. јуна

Главни завршни испит за крај основне школе

17, 18. и 19. јуна

Припреме у школама за гласање

20. јуна

Школе као изборна места

21. јуна

Прегледање тестова са мале матуре

до 22. јуна

Прелиминарни резултати завршног испита на нивоу школе

23. јуна

Коначни резултати мале матуре

28. јуна

ЗВАНИЧНО КРАЈ НАСТАВЕ И ПОЧЕТАК РАСПУСТА

 

За матуранте средњих школа- гимназија

22. маја

За матуранте средњих стручних школа

29.маја

За осмаке

5. јуна

За основце од првог до седмог разреда

16. јуна

За средњошколце који нису ученици завршног разреда

19. јуна

 

 

Dopunski ispiti

školska 2019/2020

 

Obavezno nošenje maske i rukavica odnosno zaštitne opreme!

 

 

ime i prezime učenika

razred i odelјenje

predmet

ispitivač

članovi komisije

datum, vreme polaganja ispita i broj učionice

Ivkov Đorđe

S22

likovna kultura

Ranković

Slavica

Spasovski Svetlana

Savić Nenad

18.05.2020.

900

učionica broj 18

Ivkov Đorđe

S22

praktična nastava

Paunović Predrag

Đurišić Nikola

Živanov Dragolјub

19.05.2020.

900

radionica

Grozdanović Nemanja

M24

tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

Đorđević Bilјana

Milovanović Mila

Vasović Dragana

18.05.2020.

900

učionica broj 13

 Grozdanović Nemanja

 M24

računari i programiranje

Tršek Slobodan

Matić Aleksandra

Bučevac Nada

19.05.2020.

900

R4

Grozdanović Nemanja

M24

mašinski materijali

Rogić Dušica

Popov Vladimir

Jeremić Slavica

20.05.2020.

900

učionica broj 4

Stefanović Mihajlo

M26

muzička umetnost

Spasovski Svetlana

Ranković Slavica

Savić Nenad

18.05.2020.

900

učionica broj 18

Stefanović Mihajlo

M26

računarstvo i informatika

Matić Aleksandra

Tršek Slobodan

Bučevac Nada

19.05.2020.

900

R4

Stefanović Mihajlo

M26

praktična nastava

Vila Petar

Ortopan Mateja

Timotijević Aleksandra

20.05.2020.

900

radionica

Anđelović Rastko

M26

mehanika

Crevar Adam

Crevar Aleksić Jovana

Cvetković  S.

18.05.2020.

900

učionica broj 16

Anđelović Rastko

M26

mašinski materijali

Rogić Dušica

Popov Vladimir

Jeremić Slavica

20.05.2020.

900

učionica broj 4

Dobrosavlјević Miladin

D1

hemija i mašinski materijali

Savičić Snežana

Ilić Jelena

Roksić Momčilo

18.05.2020.

900

učionica broj 4

Adamov Mihailo

D1

hemija i mašinski materijali

Savičić Snežana

Ilić Jelena

Roksić Momčilo

18.05.2020.

900

učionica broj 4

Adamov Mihailo

D1

računarstvo i informatika

Matić Aleksandra

Tršek Slobodan

Bučevac Nada

19.05.2020.

900

R4

Adamov Mihailo

D1

geografija

Vlaović Svetlana

Milojkov Branislav

Vlatković Nebojša

20.05.2020.

900

učionica broj 28

Adamov Mihailo

D1

ekologija

Milojkov Branislav

Vlaović Svetlana

Beka Emilijan

21.05.2020.

900

učionica broj 28

Adamov Mihailo

D1

praktična nastava

Bolјanac Jon

Golubović Sava

Vila Petar

22.05.2020.

900

radionica

Banjaš Mario

D2

ekologija

Milojkov Branislav

Vlaović Svetlana

Beka Emilijan

21.05.2020.

900

učionica broj 28

Lekovski Stefan

T3

tehnologija obrade na konvencionalnim mašinama

Roksić Momčilo

Crevar Aleksić Jovana

Vasović Dragana

 

18.05.2020.

930

učionica broj 4

Lekovski Stefan

T3

mašinska obrada na konvencionalnim mašinama

Nikolovski Aleksandar

Tucakov Bojan

Živanov Dragolјub

19.05.2020.

900

radionica

Lekovski Stefan

T3

reparatura mašinskih delova

Rogić Dušica

Popov Vladimir

Jeremić Slavica

20.05.2020.

900

učionica broj 4

Lekovski Stefan

T3

sociologija sa pravima građana

Beka Emilijan

Anđelović Sanja

Vlaović Svetlana

21.05.2020.

930

učionica broj 28

 

 

 

Drugo polugodište

 

 

U periodu od 15. do 18. januara 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

 

 

U periodu od 20. do 24. januara 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 27. januara – 31. januara 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

 

 

U periodu od 3. do 7. februara 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 10. do 11. februara 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

 

 

U periodu od 24. februara do 28. februara 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

 

 

U periodu od 2. do 6. marta 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 9. do 13. marta 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

 

 

U periodu od 16. do 20. marta 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 23. do 27. marta 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

 

 

U periodu od 30. marta do 3. aprila 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 6. do 9. aprila 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

 

 

U periodu od 21. do 24. aprila 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 27. do 30. aprila 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 4. do 8. maja 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

 

 

U periodu od 11. – 15. maja 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. i 4. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 18. do 22. maja 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. razredi

 

 

 

U periodu od 25. do 29. maja 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 1. do 5. juna 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. razredi

 

 

 

U periodu od 8. – 12. juna 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 1. razredi

 

Poslepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

 

 

U periodu od 15. do 19. juna 2020. godine:

 

Prepodnevna smena – 2. i 3. razredi

 

Poslepodnevna smena – 1. razredi

 

 

 

Kalendar obrazovno-vaspitnog rada za školsku 209/2020. godinu, za srednje škole na teritoriji AP Vojvodine

Poslednje vesti

  Komandа Ratnog vazduhoplovstva i protivvazduhoplovne odbrane, želi da upozna učenike završne, četvrte godine Škole o uslovima konkursa, koje je raspisalo Ministarstvo odbrane i Vojska Srbije ...

Objavljen je raspored predaje maturskih radova. Takođe, objavljen je i raspored polaganja maturskih i završnih ispita. Na svim ispitima obavezno je nošenje zaštitnih maski i rukavica. Sve ove kao ...

Linkovi ka korisnim sajtovima   Sajtove po predmetima možete naći http://mspancevo.weebly.com/ ITAcademija, škola za profitabilnu IT karijeru https://www.it-akademija.com/ Sajt regionalnog c...

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja je objavilo dodatno tumačenje dopisa za osnovne i srednje škole, u delu koji se odnosi na ocenjivanje učenika i izvođenje zaključne ocene. Pro...

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo