Dešavanja


Uspesi profesorke fizičkog vaspitanja u Mašinskoj školi „Pančevo“, Dušice Marčetić, se nastavljaju. Naime, njena takmičarka u modernim plesovima, Natalija Kaut ( 10 godina), niže uspehe na domaćim i međunarodnim takmičenjima. Ova saradnja je u maju i junu 2017. godine krunisana osvajanjem državnog prvenstva u Novom Sadu i međunarodnog takmičenja u Jagodini.

Na prvom internacionalnom takmičenju u Pančevu održanom održanom 25.11.2017. godine, Natalija je osvojila jednu zlatnu u disciplini disco dance – solo i dve srebrne medalje   u disciplinama disco dance – solo i moderan dance, a na ''Winteropen'' internacionalnom takmičenju u Zagrebu, održanom 15-16.12.2017. dve zlatne medalje u disciplinama disco dance – solo i moderan i jednu srebrnu medalju u disciplini street dance-solo. Treninzi i pripreme za ova takmičenja održani su u fiskulturnoj sali ''Mašinske škole'' Pančevo.

Natalija.3

Natalija.2

Natalija.1

Poslednje vesti

   Specijalna brigada kopnenene vojske Srbije, stacionirana u Pančevu, obeležila je u petak, 28. septembra, Dan jedinice. Tim povodom učenici M25 i M26, u ime učenika i profesora naše škole,...

   Učenici i profesori Mašinske škole Pančevo u četvrtak, 27. septembra, dobrovoljno su davali krv u okviru ovogodišnje akcije koja je organizovana u sali naše škole. Vredi istaći da je z...

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo