Dešavanja


Takmičenje je bilo vrlo zahtevno i izuzetno zanimljivo, a učenici su, osim pomenute kategorije tehničar drumskog saobraćaja, nastupali još u kategorijama vozač motornog vozila B kategorije i vozač motornog vozila C kategorije. Takmičari su u praktičnom delu prikazali veštine kao što su vožnja između čunjeva, parkiranje i drugo dok su u teorijskom delu radili testove znanja stručnih i opšteobrazovnih predmeta.

Naši učenici su učestvovali u dve kategorije (Vozač motornog vozila B kategorije i Tehničar drumskog saobraćaja). Takmičarsku ekipu su sačinjavali učenici odeljenja S42 u sastavu Nađ Magdalena, Gledić Marko, Buza Marta i Mitić Petar. Mentori su im bili profesori Pejčić Ivana, Đurišić Nikola, Perić Slobodan i Ćirković Olinka.

Naša škola je ostvarila značajan uspeh osvojivši u ukupnom plasmanu, u pojedinačnoj konkurenciji drugo mesto – Gledić Marko (u kategoriji tehničar drumskog saobraćaja), a u ekipnom plasmanu smo bili najbolji od škola koje su vodile samo dve ekipe. Pošto se u obzir uzimaju bodovi sve tri ekipe Mašinska škola „Pančevo“ je u ukupnom plasmanu zauzela 13-to mesto.

Pirot.109

Marko.Gledic

Pirot.75

Pirot.18

Pirot.14

Pirot.79

Pirot.171

Poslednje vesti

   Mašinska škola „Pančevo“ bila je domaćin 5-og oblasnog takmičenja tehničara za kompjutersko upravljanje koje je održano u petak 20. aprila. Na ovom takmičenju učestvovalo je 5 maš...

Šest studenata sa Tehničkog koledža Kisarazu u Japanu je u pratnji dva profesora – prof. Šibate i dr Tokite – posetilo našu školu u periodu od 18. do 25. marta 2018. godine. Između Nacion...

Šestoro studenata i dvoje profesora iz japanskog nacionalnog koledža Kisarazu boravili su u srednjoj Mašinskoj školi „Pančevo“ u Pančevu. Sa srpskim đacima radili su na osnaživanju timsk...

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo