Dešavanja


 

FOOO se ostvaruje u tri ciklusa u trajanju od po godinu dana tako da se u prvom stiče osnovna funkcionalna pismenost, u drugom – osnova opšteg obrazovanja, a u trećem – osnove ključnih i stručnih kompetencija. Prva dva ciklusa su ostvarena u OŠ „Đura Jakšić“ u Pančevu, a treći u našoj školi. Na ovaj način, naša škola je istakla ozbiljnu kandidaturu za obuke obrazovanja odraslih na višem nivou.

Ovim i sličnim obukama, škola koristi maksimalno svoje potencijale i daje šansu mnogim sugrađanima da steknu nova znanja i veštine koja su konkuretna na tržištu radne snage. Radi se o modernim CAD/CAM tehnologijama po kojima je škola poznata ali i zanimanjima koja su deficitarna na tržištu kao zavarivači, bravari i sl...

Poslednje vesti

   Mašinska škola „Pančevo“ bila je domaćin 5-og oblasnog takmičenja tehničara za kompjutersko upravljanje koje je održano u petak 20. aprila. Na ovom takmičenju učestvovalo je 5 maš...

Šest studenata sa Tehničkog koledža Kisarazu u Japanu je u pratnji dva profesora – prof. Šibate i dr Tokite – posetilo našu školu u periodu od 18. do 25. marta 2018. godine. Između Nacion...

Šestoro studenata i dvoje profesora iz japanskog nacionalnog koledža Kisarazu boravili su u srednjoj Mašinskoj školi „Pančevo“ u Pančevu. Sa srpskim đacima radili su na osnaživanju timsk...

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo