Šta se dogodilo?


 

FOOO se ostvaruje u tri ciklusa u trajanju od po godinu dana tako da se u prvom stiče osnovna funkcionalna pismenost, u drugom – osnova opšteg obrazovanja, a u trećem – osnove ključnih i stručnih kompetencija. Prva dva ciklusa su ostvarena u OŠ „Đura Jakšić“ u Pančevu, a treći u našoj školi. Na ovaj način, naša škola je istakla ozbiljnu kandidaturu za obuke obrazovanja odraslih na višem nivou.

Ovim i sličnim obukama, škola koristi maksimalno svoje potencijale i daje šansu mnogim sugrađanima da steknu nova znanja i veštine koja su konkuretna na tržištu radne snage. Radi se o modernim CAD/CAM tehnologijama po kojima je škola poznata ali i zanimanjima koja su deficitarna na tržištu kao zavarivači, bravari i sl...

Poslednje vesti

Park primenjenih znanja i veština "Spartakus" stvoren je sa idejom objedinjavanja realizovanih projekata Mašinske škole "Pančevo"  u jedinstvenu obrazovno-kreativnu celinu, sa željom da postane ...

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=it_YTo7Dmh0{/youtube}...

  Svečano i uz prisustvo velikog broja zvanica iz Ministarstva prosvete, lokalne samouprave i privrede, proslavljen je Dan Mašinske škole „Pančevo“. Centralni događaj proslave bilo je ot...

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo