Sajt Mašinske Škole Pančevo 

Projekat vetrogenerator
Naši učenici učestvuju u projektima
Kabineti
Kabineti su opremljeni sa najsavremenijom opremom
Mašinska škola "Pančevo"
Braće Jovanovića 103
3D Štampač
Najsavremenija tehnologija kod nas
Spartakus 2013
Spartakus druge generacije

Prvi deo takmičenja se sastojao u radu na teorijskim testovima dok je praktični deo završen u prostorijama mašinske radionice. Tom prilikom je svečano otvoren računarski kabinet za obuku vozača i tehničara drumskog saobraćaja koji je umrežen i prvenstveno predviđen za rad na testovima za vožnju. Automehaničari su se takmičili u podešavanju paljenja na vozilima Jugo 55 i po prvi put na dijagnostici kvarova na vozilu Fiat Punto. Bravari su se ogledali u ručnoj obradi metala i preciznom merenju.

Takmičenje je sprovedeno uspešno, bez ikakvih problema i prigovora, a naši takmičari su ostvarili zapažene rezultate. Među automehaničarima najbolji rezultat ostvario je Aleksandar Andić, osvajanjem drugog mesta, dok je Dušan Petraš bio četvrti. U kategoriji bravara Nemanja Pavlov i Miodrag Novković zauzeli su peto i šesto mesto. Sponzori takmičenja su bili: Opština Pančevo, Inox prerada Pančevo, Autoremont "Pivašević" Pančevo, Božić i sinovi, doo "NNplus" Pančevo, doo "Gaspetrol" Pančevo, AS "Marčetić" Banatsko Novo Selo, Auto centar "Graovac" Pančevo, JKP "Higijena" Pančevo, JKP "Grejanje" Pančevo i Privredna komora Srbije - regionalna privredna komora Južnobanatskog upravnog okruga.

tekst i fotografije Željko Stražmešterov

Bravari.1

Bravari.03

Bravari.08

Bravari.12

Bravari.15

Bravari.16

Bravari.26

Bravari.29

Bravari.30

Bravari.32

Bravari.37

Bravari.44

Bravari.51

Bravari.53

Bravari.57

Bravari.65

Automehanicari

Bravari

Statistika

Articles View Hits
504840

Obrazovni profili

Obrazovni profili

3D modelling

Učenici naše škole uspešno posluju