Sajt Mašinske Škole Pančevo 

Projekat vetrogenerator
Naši učenici učestvuju u projektima
Kabineti
Kabineti su opremljeni sa najsavremenijom opremom
Mašinska škola "Pančevo"
Braće Jovanovića 103
3D Štampač
Najsavremenija tehnologija kod nas
Spartakus 2013
Spartakus druge generacije

   U okviru projekta PASCH nemačke vlade i instituta Goethe, grupa učenika iz Japana, boravi u poseti Gimnaziji „Uroš Predić“ u Pančevu, od 23. februara do 3. marta. Tema ove posete je ekologija, a posetioci iz Japana će imati priliku da u Srbiji obiđu nekoliko zelenih projekata. U nedelju 27. marta Mašinska škola Pančevo imala je izuzetno zadovoljstvo da učenicima iz Japana prikaže svoje zelene projekte „Vetrogenerator“ i „Vetrosol“, kao i opremu i kabinete koje poseduje. Do kraja svog boravka u Srbiji oni će obići još postrojenje za proizvodnju biogasa u Čurugu i postrojenje za preradu otpadnih voda na Paliću.

 

Japan.52

Japan.54

Japan.55

Japan.58

Japan.59

Japan.62

Japan.64

Statistika

Articles View Hits
523417

Obrazovni profili

Obrazovni profili

3D modelling

Učenici naše škole uspešno posluju